Get Adobe Flash player

 

Celem patrionatu jest promocja muzyki młodych, lub nieco starszych, ale na pewno godnych dużo większej uwagi i na razie zbyt mało popularnych wykonawców poprzez naszą skromną stację, a pośrednio również pozyskanie nowych słuchaczy polskiej muzyki, i naszych audycji. Patronujemy płytom oraz wydarzeniom muzycznym.

Główne zadanie w realizowaniu tej akcji, spełnia nasza audycja Top Orbit - w nowej, prostej, aczkolwiek sprawdzonej formule - wzajemnej rywalizacji zespołów i ich fanów oraz fan klubów, w cotygodniowym głosowaniu na promowane przez nas nagrania, nowości muzyczne - inaczej mówiąc Listy Przebojów Top Orbit.

Audycję prowadzą Kuba Jarosz i Adam Wosatko.


Redakcja Radia Orbit.

 

Płyty ze znaczkiem Radia Orbit: 

 Metanoia to kolejny progres muzyczno-produkcyjny Malchusa. Ciężkie brzmienia, krzyczane wokale połączone z klimatycznymi klawiszami, podniosłymi melodiami oraz kobiecym głosem nadają muzyce specyficznego charakteru do którego przyzwyczaili nas już metalowcy znad Mleczki.

Gościnnie na płycie zaśpiewała Sylwia Tabaka, zwyciężczyni ogólnopolskiego konkurs "Śpiewaj z gwiazdami" zorganizowanego przez portal ising.pl.

1. Metanoia

2. Wojna

3. Nie

4. Interludium

5. Alarm

6. Moja odwaga

7. Veritas

8. Quo Vadis Munde

9. Wejdź

10. Outro

Malchus - Metanoia

Kontakt z nami

Adres do redakcji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Lista Top Orbit

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasi partnerzy