Get Adobe Flash player

 

Celem patrionatu jest promocja muzyki młodych, lub nieco starszych, ale na pewno godnych dużo większej uwagi i na razie zbyt mało popularnych wykonawców poprzez naszą skromną stację, a pośrednio również pozyskanie nowych słuchaczy polskiej muzyki, i naszych audycji. Patronujemy płytom oraz wydarzeniom muzycznym.

Główne zadanie w realizowaniu tej akcji, spełnia nasza audycja Top Orbit - w nowej, prostej, aczkolwiek sprawdzonej formule - wzajemnej rywalizacji zespołów i ich fanów oraz fan klubów, w cotygodniowym głosowaniu na promowane przez nas nagrania, nowości muzyczne - inaczej mówiąc Listy Przebojów Top Orbit.

Audycję prowadzą Kuba Jarosz i Adam Wosatko.


Redakcja Radia Orbit.

 

Płyty ze znaczkiem Radia Orbit:


 

Druga odsłona Inside Again to wciąż charakterystyczna dla tego zespołu mieszanka atmosferycznego rocka, ciężkich metalowych riffów oraz elektronicznych brzmień. Tym razem w bardziej zwartej i energetycznej formie oraz z jeszcze większą dawką muzycznego  eklektyzmu. To naturalne rozwinięcie pomysłów z debiutu, wzbogacone o nowe kierunki muzyczne, które zespół eksploruje coraz śmielej. Songs Of Love & Disaster w warstwie lirycznej przynosi dziewięć miłosno-apokaliptycznych historii. Tytułowa katastrofa dotyczy zarówno sfery osobistej, jak i globalnej związanej z symboliką roku 2012. Podsumowując jednym zdaniem - to tylko dziewięć miłosnych historii o końcu świata przedstawionych oczami Inside Again.

01. Something More
02. The Only One
03. Nowhere Land
04. End Of The Night
05. Too Late
06. The Great Collapse
07. Anything More Than This
08. Never Come Here
09. Your Lies, Our Truth

Inside Again - Anything More Than This

Kontakt z nami

Adres do redakcji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Lista Top Orbit

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasi partnerzy